O nás

 Kto sme 

Read our story

V  roku 1969 začal pracovať ako zubný lekár Dr. Ladislav Feník a splnil svoj detský sen pomáhať ľudom zbaviť sa ich trápenia so zubami. Už od začiatku uprednostňoval  čo najmenej bolestivú ale efektívnu  liečbu s prioritou na funkčnosť a komfort pacienta. Otvorením súkromnej praxe v 1998 sa stal vo svojom okolí priekopníkom nasadzovania modernej techniky a postupov do praxe lekára. 

V roku 2008 som prevzala jeho prax ja, jeho dcéra, a pokračujem v odkaze svojho otca:  poskytovať pacientom najnovšie technológie a materiály a  najlepšie lekárske postupy, aby sa dosiahla účinná a najmenej bolestivá liečbu.

Keď som sa ako pacientka stretla a vyskúšala  Clear Aligners - priesvitné vyrovnávače, nadchla ma táto inovatívna metóda a rozhodla som sa priniesť túto technológiu na Slovensko. S podporou rodiny a odborníkov sme vybudovali špecializované pracovisko na výrobu priesvitných vyrovnávačov v celom rozsahu. Prvé v strednej Európe. Od skenovania, vizualizácie liečby, 3D tlače modelov a výrobu transparentných vyrovnávačov až po doručenie do ambulancií lekárov. Všetko vyrobené  slovenskými odborníkmi, zo špičkových svetových materiálov a modernou technikou. Na dosah, bezpečne a spoľahlivo. S cieľom priniesť túto prevratnú metódu do dennej praxe lekárov a splniť ich klientom  sen o krásnom úsmeve a plnohodnotnom živote. Za dostupných podmienok. To je to, o čo nám ide a úspešne robíme už vyše 50 rokov.  

Ing. Mária Džundová, MBA

Spolumajiteľka a spoluzakladateľka